УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №203/2021

📌 Шановні клієнти!

 
❗️ Зверніть увагу, що було опубліковано Указ Президента України №203/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

 
☝🏻 Відповідно до вказаного документу інтернет-провайдери повинні блокувати певні веб-ресурси.
Повний перелік юридичних та фізичних осіб, до яких застосовуються санкції, у тому числі доменів, знаходяться у Додатках до Указу Президента.

 
✅ Рекомендуємо зробити на офіційних веб-сайтах оголошення типу «Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що Указом Президента №203/2021, як і попередніми Указами, на провайдерів інтернет послуг наклали зобов’язання по блокуванню окремих веб-ресурсів. У зв’язку з цим деякі веб-ресурси мережі Інтернет можуть бути недоступні та не відкриватися.

З 01.12.2020 р. змінюються тарифні плани

Шановні абоненти!
З 01.12.2020 р. змінюються тарифні плани.
Абоненти, які мешкають у приватному секторі та багатоповерхових будинках з тарифним планом зі швидкістю до 40 Мбіт/с, будуть переведені на тарифний план зі швидкістю до 50 Мбіт/с.
Программа лояльности временно приостановлена

Программа лояльности временно приостановлена

Уважаемые абоненты,
Программа лояльности временно приостановлена по техническим причинам.
В связи с этим, с 01-12-2020 вводятся акции “Скидки” на все действующие тарифы (кроме акционных):
1. Оплати 3 месяца – получи скидку в размере 50% от ежемесячной абонентской платы за последующий месяц по действующему тарифу.
2. Оплати 6 месяцев – получи скидку в размере 100% от ежемесячной абонентской платы за последующий месяц по действующему тарифу.
3. Оплати 10 месяцев – получи скидку в размере 100% от ежемесячной абонентской платы на последующие 2 месяца по действующему тарифу.
Услуга “Пауза” во время действия “Скидки” не действительна!

Чтобы активировать “Скидку” – после оплаты, свяжитесь с техподдержкой по телефону (номера внизу), после чего скидки будут активированы.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017

Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що указом Президента України №133/2017 на провайдерів інтернет послуг наклали зобов’язання по блокуванню окремих російських веб-ресурсів. У зв’язку з цим деякі російські веб-сайти мережі Інтернет можуть бути недоступні та не відкриватися.

Більш детально http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850