Зміна тарифних планів з 01.09.2022 року

Шановні Абоненти!

Війна в країні змінила наше життя. Ми розуміємо, як всім зараз важко, але ми продовжуємо працювати для вас. З ростом цін на пальне на 100%, на обладнання та матеріали  на 70-80% ми вимушені підняти ціни й на наші послуги.

 1. Тарифні плани з 01.09.2022 р. для абонентів, які мешкають у приватному секторі Краматорська:
  Швидкість передачі даних
  (до Мбіт/с)
  Щомісячна абонплата, грн
  50 150
  100 200
  300 230
 2. Тарифні плани з 01.09.2022 р. для абонентів, які мешкають у багатоповерхових будинках Краматорська:
  Швидкість передачі даних
  (до Мбіт/с)
  Щомісячна абонплата, грн
  50 130
  100 170
  300 200

 

Шановні Абоненти!

На території України йде війна з Російською Федерацією та впроваджено військовий стан. Робота нашої телекомунікаційної мережі залежить від магістральних каналів зв‘язку, які йдуть на Київ різними маршрутами. Наразі на багатьох напрямках спостерігається обрив магістрального кабелю і ситуація змінюється кожну хвилину. У зв‘язку з цим робота телевізійних сервісів olltv, omegaTV,sweetTV, megogo, соц мереж, youtube та окремих веб-сайтів може бути обмежена чи взагалі недоступна.
Також може бути знижена загальна швидкість доступу до мережі Інтернет. Наразі державні органи дозволили роботу послуги Інтернет, хоча за умовами воєнного стану, мають право обмежити надання таких послуг.

Ми не маємо можливостей відмінити або зменшити абонплату, тому що є регулярні платежі постачальникам та зарплати працівникам, які продовжують працювати задля забеспечення зв’язку.
Прохання зрозуміти-ми робимо все, що можемо, у надскладних умовах, щоб ви мали зв‘язок!

Тримаймося разом!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №64/2022

В умовах сприяння реалізації Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IХ, про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», в рамках заходів правового режиму воєнного стану відповідно до законодавства, Національний центр оперативно-технічного управління електронними комунікаційними мережами України наголошує на необхідності блокування постачальниками електронних комунікаційних мереж та/або послуг основних інтернет-ресурсів, за допомогою яких забезпечується ретрансляція каналів країни-агресора, мовлення яких обмежено.

Якщо некоректно працює інтернет

Перебої в роботі мережі провайдера домашнього Інтернету можуть виникнути через три причини:

 • Фізичне пошкодження мереж
 • Перебої електроживлення
 • Перебої зі зв’язком із магістральним провайдером

Фізичні пошкодження ремонтуватимемо у звичайному режимі, за відсутності небезпеки для персоналу.

На решту двох причин ми вплинути, на жаль, не можемо. Зараз всі провайдери працюють для забезпечення безперебійного зв’язку!

Дякуємо за розуміння!

Всім миру!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №203/2021

📌 Шановні клієнти!
❗️ Зверніть увагу, що було опубліковано Указ Президента України №203/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»
☝🏻 Відповідно до вказаного документу інтернет-провайдери повинні блокувати певні веб-ресурси.
Повний перелік юридичних та фізичних осіб, до яких застосовуються санкції, у тому числі доменів, знаходяться у Додатках до Указу Президента.

 

З 01.12.2020 р. змінюються тарифні плани

Шановні абоненти!
З 01.12.2020 р. змінюються тарифні плани.
Абоненти, які мешкають у приватному секторі та багатоповерхових будинках з тарифним планом зі швидкістю до 40 Мбіт/с, будуть переведені на тарифний план зі швидкістю до 50 Мбіт/с.
Программа лояльности временно приостановлена

Программа лояльности временно приостановлена

Уважаемые абоненты,
Программа лояльности временно приостановлена по техническим причинам.
В связи с этим, с 01-12-2020 вводятся акции “Скидки” на все действующие тарифы (кроме акционных):
1. Оплати 3 месяца – получи скидку в размере 50% от ежемесячной абонентской платы за последующий месяц по действующему тарифу.
2. Оплати 6 месяцев – получи скидку в размере 100% от ежемесячной абонентской платы за последующий месяц по действующему тарифу.
3. Оплати 10 месяцев – получи скидку в размере 100% от ежемесячной абонентской платы на последующие 2 месяца по действующему тарифу.
Услуга “Пауза” во время действия “Скидки” не действительна!

Чтобы активировать “Скидку” – после оплаты, свяжитесь с техподдержкой по телефону (номера внизу), после чего скидки будут активированы.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017

Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що указом Президента України №133/2017 на провайдерів інтернет послуг наклали зобов’язання по блокуванню окремих російських веб-ресурсів. У зв’язку з цим деякі російські веб-сайти мережі Інтернет можуть бути недоступні та не відкриватися.

Більш детально http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850